O blogu

To jest blog. Tu opowiadam bezgraniczne historie.
O związku mieszanym. Małżeństwie polsko-marokańskim. Rodzinie multikulturowej. Posty w tej tematyce znajdziesz w kategorii Multi kulti -> Związek (z)mieszany.

Żeby sprawdzić, jacy są Marokańczycy, kliknij w podkategorię Oko na Maroko.
Jeśli interesuje Cię, jak wygląda życie innych par multi-kulti, zajrzyj do podkategorii Ładna z Was para. (Coming soon!)

W lipcu 2019 wyemigrowaliśmy z Polski. Jeśli masz ochotę śledzić nasze losy na obczyźnie, zajrzyj do podkategorii Z pamiętnika emigrantów i sprawdź, jak żyje nam się w Oslo.

To jest też blog o macierzyństwie bez fikcji. Jeśli teraz głośno wykrzykujesz: “Ale jak to? Nic tu nie pasuje!”, to ja Ci mówię, że nasz międzykulturowy dom zazwyczaj jest takim samym domem jak każdy inny. A szczególnie jak każdy inny z małym dzieckiem na pokładzie. Jeśli więc masz ochotę zapoznać się z tym kawałkiem naszego życia, idź do kategorii O matko, jestem matką!

Żeby nie było nudno, zabieram Cię w podróż(e). Zajrzyj do kategorii Oh my world i pozwiedzaj z nami i dowiedz się więcej o innych kulturach. Szczególnie polecam Ci wszystko, co związane z Marokiem. To w końcu nasz drugi dom. Wkrótce pojawią się tu też teksty o Norwegii, naszym trzecim domu (a może pierwszym? Trudno się doliczyć ;))

A jeśli po tym całym czytaniu opadasz już z sił, to klikaj szybko w Zjedzmy coś i zainspiruj się jakimś łatwym przepisem, prosto z naszego domu.

A gdybyś miał ochotę poczytać coś jeszcze, to szukaj więcej w Bez ładu i składu. Znajdziesz tam naszych (ok, głównie moich, znaczy A.) ulubieńców (Love love) i przemyślenia o wszystkim, co nie multikulturowe i nie macierzyńskie (Pogadajmy o życiu).

Zachęcamy Cię też do śledzenia nas w social mediach (wszystkie odnośniki znajdziesz na górze po prawej stronie) i do pisania do nas (zakładka Kontakt).